Články s výrazom "ASOS"

asos.jpg

     Prvý nákup v ASOS

      Konečne som sa odhodlala na nákup v ASOS-e. Toľko krát som už počula, že sú tam super veci, ale stále sa mi nechcelo objednávať pre mňa dovtedy neznámeho portálu, kde človek ani nevie, ako vrátiť tovar a aké je poštovné.

       Učarovali mi tam šaty s kvetinovou potlačou, takže som nemala na výber:)

     Celý nákup prebehol úplne hladko, všetky úkony urobíte na dobre spravenej stránke intuitívne, hoci je v cudzom jazyku. Pomôckou bol sprievodca veľkosťami, kde som okrem výšky a hmotnosti zadávala dokonca aj typ svojej postavy - že mám napríklad ploché bruško a plnšie boky. Na základe údajov mi potom odporučili veľkosť - že ženy s mojou postavou si väčšinou objednavajú veľkosť 8 alebo 10. Potom bolo aj pri každom produkte napísané, či mi odporúčajú 8 alebo 10 (10 je naša 38 alebo M). Žiaľ, čo som zistila až po doručení tovaru, ani to nepomohlo.

      Vybrala som si šaty s florálnym motívom v hodnote 30 libier a skater sukňu modrej farby (eletric blue) za 15 GBP. Poštovné bolo zadarmo.

      Objednávku som zadávala 20.4. a už 26.4. som ju mala doma. Takú rýchlosť doručenia zo zahraničia som naozaj nečakala.

      Z objednávky som bola trochu sklamaná. Šaty mi boli napriek odporúčaniu veľkosti 10 priveľké - v páse mi odstávali o dobrých 8 cm. Menšia veľkosť by mi ale zase nemusela sedieť v oblasti hrudníka, tam som mala menšiu rezervu. Celkovo tie šaty pôsobili mohutne a široko a materiál bol umelý a krčivý. Siahali mi asi 10 cm pod kolená, čo už sa mi zdalo byť priveľa - modelka na fotografii má síce až 174 cm, ja len 167 cm, ale aj tak to bol veľký rozdiel.

     Sukňa mala krásnu farbu ako na produktovej fotografii, ale strašne elektrizovala, materiál bol úplne tenký a krčivý a dĺžka sukne bola taktiež iná ako na obrázku. Váhala som, či ju vrátiť, ale nakoniec som sa rozhodla, že si ju nechám. Musela som si ju však skrátiť. Šaty som poslala späť.

     Organizovať vrátenie išlo našťastie rovnako jednoducho ako objednávanie, formulár sa dá vyplniť priamo na stránke a následne vytlačiť štítok na zásielku. Tú som podala klasicky na pošte. Poštovné hradí príjemca, čo bolo super, že za poslanie späť som nič neplatila. Aj sa tak stalo - peniaze mi do mesiaca pristáli na účet.

Oblečené mám:

body Bonprix - 10 EUR

sukňa Asos - 17 EUR

sandále Giuliana - cca 24 EUR

kabelka Carpisa - cca 23 EUR

náhrdelník sperkyalexandra.sk - 6 EUR

Celková cena outfitu: 80 EUR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.