lawre5.jpg

      Jennifer Lawrence som zaregistrovala až vtedy, keď sa v nádhernej červenej róbe od Diora podkla na Oscaroch v roku 2014. Upodozrievala som ju, že to bolo naschvál, lebo takýchto podknutí mala už za sebou viac:)

      Musím povedať, že už vtedy mi na nej niečo nesedelo a vôbec som si ju nespojila s tmavovlasou bojovníčkou Katniss Everdeen, ktorú stvárnila v Hrách o život, až keď som si ju následne vygooglila.

evalongoria1a.jpg

     Na májovom Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes sa Eva Longoria objavila vo veľmi odvážnych šatách. Napriek tomu, že je to veľmi pekná žena, pri prvom pohľade na ňu som bola skôr zaskočená výberom jej outfitu. Nešlo ani tak o to, že by bola vyzývavo oblečená, ale skôr o to, nakoľko jej dané šaty pristali.

     Eva je nižšej postavy, a preto by si mala dať na dĺžku šiat pozor a taktiež dobre zvážiť ich strih.

lindsay.jpg

      Nedávno som prepínala TV a práve dávali teenagerský film Protivné baby (Mean girls) s Lindsay Lohan. Čo ma však prekvapilo, Lindsay na mňa pôsobila úplne inak, ako som si ju pamätala z bežných fotografií jej búrlivého života. Vyzerala totiž sympaticky:)

     V nasledujúcich riadkoch by som chcela poukázať na to, ako vie nesprávna farba vlasov ovplyvniť celkovú vizáž.

angelina.jpg

       Bola som trochu v šoku, ked som pred rokmi videla film Život aleb niečo také (r. 2002) s Angelinou Jolie. V blond pôsobila úplne inak a možno nie som na ňu zvyknutá, ale nepáčila sa mi. Jej tvár bola trochu stratená, nevynikli ani jej veľké oči.

       O rok neskôr natočila film Hranice zlomu s charizmatickým Clivom Owenom. Tam mala atypicky podstrihnuté vlasy s čudnou ofinou. Posuďte sami na fotografiách nižšie...

Ginnifer+Goodwin+Short+Hairstyles+Pixie+1qAeh5IXjIEl.jpg

     Nedávno som si pri prezeraní zimných typov celebrít všimla fotografiu herečky Ginnifer Goodwin (Kde bolo tam bolo, Nie je z teba až tak paf) a zarazilo ma, ako môže nevhodný účes a oblečenie deformovať inak veľmi peknú tvár.

Ginnifer má pekne spravený make-up, ktorý zvýrazňuje jej oči. Tvár má však okrúhlu, a tak jej takýto krátky účes nepristane. Ďalším nevhodným prvkom je okrúhly výstrih tesne ku krku, ktorý jej opticky vytvára ešte robustnejší krk. Ružová farba topu jej celkom pristane, i keď ešte lepšie by ako zimný typ vyzerala v sýtejších odtieňoch.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.