Danubiana v sivom

danubiana2a.jpg

    Akonáhle to počasie dovoľovalo, využili sme s rodinou prechodné oteplenie a vybrali sme sa na návštevu obľúbenej Danubiany. Keďže v okolí tohto umeleckého centra moderného umenia býva väčšinou veterno, čakali sme, kým prejde zima, najmä kvôli deťom, aby sa trochu vybehali.

     I keď slnko už trošku začínalo hriať, vonku bolo cítiť ešte chladný vietor. Nakoniec sme aj tak väčšinu času strávili v interiéri, a pozreli sme si zaujímavú výstavu Xenie Hausner s názvom Neisté časy.

"Výstava prezentuje diela Xenie Hausnerovej z rôznych období. Všetky maľby sú príbehmi o svete, v ktorom žijeme. Autorka bez sentimentu pátra po ľudských zlyhaniach – po strate lásky a zmysle našej existencie v dnešných neistých časoch. Jej diela tvoria príbehy zo sveta, v ktorom žijeme – teda sú hlboko osobné a predsa nadčasové." - toľko hovorí kurátor výstavy v Danubiane.

A čo som mala oblečené?

pásikavé tričko: Tezenis za 10 EUR

nohavice: Orsay za 30 EUR

sivé sako: F&F za cca 25 EUR

topánky: Vagabond za 70 EUR

Celková cena outfitu je cca 135 EUR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.