Články s výrazom "Lancôme"

hypnose_palette.jpg

  Inšpirácia na líčenie očí

   Môj manžel sa skutočne pochlapil - na Vianoce som dostala túto krásnu paletku Hypnose Matte od Lancome a doteraz nechápem, že tak dobre trafil, resp. predavačky z parfumérie Fann:) Tak som sa rozhodla, že o nej niečo napíšem a pridám návod, ako si môžete líčiť oči.

   Už samotná paletka obsahuje malý tutoriál s číslami, ako nanášať tiene. Asi najpraktickejšie bude, keď ho sem rovno skopírujem.

   K paletke bol pribalený aj chutný štetec a aplikátor na tiene. Ja som však použila vlastné štetce, s polystyrénovým aplikátorom sa mi nepracuje tak dobre. Samozrejme, pod tiene treba primer, aby ste dosiahli lepšiu pigmentáciu a trvanlivosť.

     Podľa schémy vidno, že tieň na ľavom okraji č. 1 sa nanesie tesne nad oko, s tým istým aplikátorom môžeme naniesť aj rozjasňovací tieň č. 5 - tvorí iba slzičku vo vnútornom okraji oka. Najsvetlejší tieň č. 2 (na palete vpravo) aplikujeme priamo pod oblúk obočia. Tvavší hnedý tieň č.4 v strede tieňujeme so štetcom na vonkajšom okraji oka a najtmavší tieň č. 3 pôjde tesne nad oko a pod oko. Rozjasňovací tieň č. 5 tvorí iba slzičku vo vnútornom okraji oka.

   Ak takúto paletku nemáte, môžete použiť napr. paletku od Maybelline The Nudes za 9,58 EUR alebo Makeup Revolution Iconic2 za 5,20 EUR a tiene nanášať podobne:

A aký by mal byť výsledok? Niečo takéto (zdroj Pinterest):

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.