Články s výskytom slova "Nu skin"

nuskin.jpg

  Pokusy s kozmetikou Nu skin

     V piatok som bola pozvaná na akciu spojenú s prezentáciou galvanicu a výrobkov značky Nu skin. Zároveň som bola požiadaná o krátku prezentáciu o stylingu. Bolo mi potešením prednášať v príjemných priestoroch anti-aging centra v skupinke sympatických dám. Potom som sa stala pozorovateľom zaujímavých pokusov s touto kozmetikou...

nuskin.jpg

Pokus č. 1

Na čistý biely papier sme rozotreli 3 krémy - prvý bol krém Rejuvenating cream od Nu skin, druhým krémom bola Nivea a tretím krémom Indulona.

Počkali sme hodinu, ako budú krémy reagovať. Na druhom obrázku je vidno, ako sa prvý krém od Nu skin krásne vpil do papiera a ostatné krémy ostali na povrchu. Predstavme si namiesto papiera našu pokožku. Ktorý krém sa bude najlepšie vstrebávať? Vychádza mi, že najlepší bude asi ten od Nu-skinu.

pokus_make-up.jpg

Pokus č. 2

Do troch pohárikov s vodou sme primiešali tri rôzne make-upy a čakali, čo sa stane.

Prvý bol MAC, druhý Rimmel Stay matte a tretí make-up od Nu skin Advanced liquid finish. Po chvíli bolo vidieť, že zatiaľčo sa prvé dva make-upy vo vode vôbec nerozpustili, tretí Nu skin sa pekne zmiešal s vodou.

Navyše, ak sme do pohárov ponorili lyžičky, prvé dve boli umazané a tretia pekne čistá. Z toho vyplýva, že zloženie make-upov od Nu skin obsahuje vo vode rozpustné zložky, ktoré našu pleť nebudú namáhať ani poškodzovať.

pokus.jpg

Pokus č. 3

Tretím pokusom bol experiment z roku 2009, kedy vložili dve sušené marhule do roztokov.

V prvej fľaške bola kyselina hyaluronová (NaPCA) a do druhej sa naliala voda. Kyselina hyalurónová urobila s marhuľou doslova zázraky - napla sa a zostala neporušená. Vo vode sa postupne rozpadla.

No čo, dámy, prijali by sme podobné čary s našou pokožkou?:) Ja som si sprej NaPCA už kúpila a je príjemne osviežujúci a využijem ho najmä v lete.

Ak by ste mali záujem o produkty, môžete cez facebook kontaktovať príjemnú distribútorku Katarínu Koníčkovú Mikuškovú.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.