fotosaska.jpg

Pár slov o mne...

        Riešiť otázku svojho výzoru práve so mnou je veľký krok dôvery, ktorú si veľmi vážim. Preto som sa rozhodla napísať o sebe pár riadkov, aby ste ma pred naším prvým stretnutím trochu spoznali.

      Pôvodne som sa venovala úplne inej profesii - vyštudovala som Stavebnú fakultu. Ale ako nad tým premýšľam, tak architektúra a styling majú predsa len niečo spoločné - aj v geometrii a matematike platia určité pravidlá a proporcie:)

      Ako som nastúpila s prvým dieťaťom na materskú, začala som sa venovať veciam, ktoré ma zaujímali viac - najprv som vyrábala bižutériu, ktorú som predávala na hand-made portáli, potom som si založila e-shop sperkyalexandra.sk, a nakoniec ma zlákal svet stylingu a obsolvovala som kurz na londýnskej módnej škole 3 Colours Rule, kde som dostala diplom zo stylingu - Professional fashion stylist.

      Dlhšie som sa odhodlávala na využitie mojich znalostí aj profesionálne. Rozmýšľala som nad tým, či som vôbec oprávnená radiť iným. Zameriavala som sa na písanie článkov do svojho módneho blogu a popritom som kamarátkam zvykla poradiť, v čom vyzerajú dobre, alebo kde si môžu kúpiť pekné veci. Vtedy vo mne klíčila myšlienka, že niečo podobné môžem ponúknuť aj iným. Ja sama som dlhé roky hľadala svoj štýl, trápila sa kvôli postave typu hruška, a snažila sa zakryť širšie boky - vtedy by som určite ocenila, keby mi niekto poradill... Preto sa viem vžiť do žien, ktoré tiež nevedia presne určiť, v čom budú vyzerať dobre a prišlo by im vhod, keby ich niekto nasmeroval.

       Medzitým som si spravila akreditovaný kurz vizážistiky, aby som si rozšírila vedomosti aj čo sa týka sveta make-upu:) Získala som osvedčenie ako vizážistka. A keďže ma fascinovali aj farby a ich pôsobenie na celkový vzhľad tváre a typu, rozhodla som sa doplniť si vzdelanie ešte o kurz koloristiky, a tak som sa opäť vďaka londýnskej škole stylingu dostala k diplomu Colour stylist.

      Dnes, keď vidím okolo seba dámy, ktoré majú pekné črty, alebo iné prednosti, a nevyužívajú potenciál, o ktorom možno ani nevedia, je mi to ľúto. Taktiež, viaceré z nás majú o sebe negatívnu predstavu alebo im na svojom výzore niečo prekáža. Veľakrát je to však iba zveličený drobný nedostatok, ktorý si ostatní možno ani nevšimnú, najmä pri sprívnom výbere oblečenia alebo líčenia.  Myslím si, že žena, ktorá sa vie pekne upraviť, môže potom pôsobiť úplne inak a zlepší jej to kvalitu života. A v čom sú výhody?

- mať sa radšej - je veľmi dôležité, ako samy seba vnimame - ak sa cítime byť pekné a príťažlivé, ak si budeme na sebe všímať to pozitívne, automaticky sa budeme mať radšej, a potom aj naše sebavedomie porastie. A čím viac komplimentov dostaneme, tým istejšie sa budeme cítiť aj vo svojom vystupovaní pred inými, v práci či v bežnom živote...

- podčiarknutie ženskosti - na žene je krásne to, že je iná ako muž, a tým je pre neho aj príťažlivejšia. Predstavte si, ako ste sa cítili na stužkovej, promócii alebo v svadobný deň. Určite ste si dali záležať na tom, aby ste vyzerali krásne - obliekli ste si nové šaty a pravdepodobne ste využili služby vizážistu - a aj vďaka tomu ste sa cítila byť ako kráľovná. Prečo si nedopriať kúsok luxusu aj vo všedný deň?

- zvýšenie atraktivity u opačného pohlavia - každý muž sa rád otočí za peknou ženou, a môžete mať výbornú povahu a výnimočnú inteligenciu, ale keď budete sedieť v kúte ako sivá myška, ani si vás nevšimne a nebude môcť zistiť, aká ste skvelá. A v prípade, že už máte manžela, ten určite ocení, keď vám bude na svojom vzhľade záležať, lebo tým dávate najavo, že sa mu chcete páčiť.

- lepšie pracovné miesto - výskumy preukázali, že atraktívnejší ľudia ľahšie dostanú prácu a pri pohovore je najdôžitejší prvý dojem - ešte predtým, ako vôbec prehovoríte, môžete mať vyhraté.

- dobrý príklad pre deti - ktoré dieťa by nechcelo mať peknú maminku, ktorej na sebe záleží? Dievčatko od vás odpozerá vaše beauty triky a chlapci sa naučia, ako vnímať krásu. Je to krásny pocit, keď mi syn povie, že vyzerám ako princezná:)

     Na záver - chcem si byť istá, že nebudete odchádzať z môjho seminára alebo stretnutia so mnou sklamaná. Preto ponúkam garanciu vrátenia peňazí, keď budete mať pocit, že sa vám vaša investícia nevyplatila, môžete ma do 7 dní požiadať o vrátenie plnej sumy.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.