fotosa.jpg

Milé dámy,

máte rady módu?
Chcete sa dozvedieť viac o svojej postave?
Chcete zistiť svoj farebný typ?
Túžite sa pekne nalíčiť?
Ste z Bratislavy?

Stretnite sa so mnou U MŇA v ateliéri na Trnávke!

Dozviete sa:

- aký je typ vašej postavy
- aký štýl vás najviac vystihuje
- aké strihy a farby vám lichotia
- určenie farebného typu (podľa 12 skupín)
- aké doplnky zvýraznia vaše prednosti
- môžem vám spraviť aj make-up
- po stretnutí vám navrhnem e-outfit na mieru (do týždňa vám ho pošlem na mail aj so zhrnutím odporúčaní pre vašu postavu a štýl)

CENA: 50 EUR (dĺžka trvania 2 hodiny u mňa v ateliéri)

Do e-mailu Vám potom pošlem údaje k  platbe - sumu môžete uhradiť vopred na účet alebo v hotovosti pri stretnutí.

Budem sa na Vás tešiť,

 Alexandra Vrábelová
    professional fashion stylist

Prihláška na osobný styling

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky, by som zrejme nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéry farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

Nielen mladý človek sa môže zaujímať o módu, myslím si, že aj dámy po 60-tke môžu vyzerať dobre. Pri mojom povolaní je dôležité ako vyzerám a ako pôsobím na ľudí. Preto som rada, že sa mám s kým poradiť pri výbere a nákupe oblečenia, a je na nezaplatenie, keď mi niekto nestranne poradí. Navyše, aj správny make-up dokáže vyzdvihnúť to, čo je na žene pôvabné, a tak oceňujem, že aj výber a aplikáciu kozmetiky môžem odkonzultovať so Sašou.

Zlatica Mikulayová realitná maklérka

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.