Prednáška pre Poradca Podnikateľa

prezentacia.jpg

       Bola som mierne prekvapená, keď ma jeden večer oslovila cez instagram Andrea Hinková, šéfredaktorka časopisu Harmónia. Stretli sme sa už aj osobne na "instaraňajkách" Tami Gomčárovej, takže som veľmi dobre vedela, o koho ide.

      Keďže Andrea spolupracuje s vydavateľstvom Poradca podnikateľa, a oni, ako správny zamestnávateľ, pripravujú pre svojich zamestnancov sériu prednášok, oslovila ma, či by som si nepripravila prezentáciu o stylingu a farebnej typológii.

31453765_1909865569026123_803330992281485312_n.jpg

    Príprava prezentácie nebola vôbec jednoduchá, pretože pár dní predtým mi zlyhal počítač, kde som mala všetky materiály, a netušila som, či sa mi ich podarí odtiaľ vydolovať, a tak som horúčkovite začala pracovať na novej. Pri deťoch toho človek veľa nestihne, a tak som všetko dobiehala vyslovene po nociach. Našťastie som všetko stihla a nejaké veci som mala našťastie ešte zazálohované na USB kľúči.

    Akcia sa konala v Žiline, a tak sme vyrazili Andreiným autom hneď v piatok doobeda. Po ceste sme rozoberali rôzne zaujímavé témy, aj to, ako by som mohla pre Andreu napísať nejaký článok. Cesta preto ubehla veľmi rýchlo a čoskore sme už sedeli na obede s personálnou manažérkou, Mirkou Hubockou.

   Prezentáciu som mala pripravenú na USB kľúči, a tak sa iba zapojila premietačka a už sme mohli spustiť prezentáciu. Dostala som aj mikrofón:) Medzitým sa v miestnosti zišlo asi 25 dám, a na mňa postupne prichádzala tréma:) Po pár vetách sa však rozprúdila aj diskusia, aj padli nejaké otázky, a tak som sa zahriala, že to šlo aj samé.

   Pre prípad, že by si dámy chceli na vlastnej koži skúsiť šatkovú metódu, mala som pripravené aj šatky, ktoré som im prikladala ako na bežiacom páse, pretože záujem bol skutočne veľký. Mirka mi neskôr povedala, že toto sa málokedy stane, že ženám sa z prednášky ani nechce odísť, tak takéto slová naozaj potešia a dúfam, že si dámy odniesli čo najviac.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.