Profesionálne fotenie pre dámy

Sasa.jpg

      Po druhýkrát som bola pozvaná akčnými ženami spolupracovať pri profesionálnom fotení žien. Tentoraz sa to odohrávalo vo veľmi zaujímavom priestore - výdajni radosti ZOOT v centre mesta.

      Mojou úlohou bolo vybrať dámam šaty na základe ich popisu - veľkostí, tvaru postavy, a farebnej preferencie. A že to úloha vôbec nebola ľahká, presvedčila som sa priamo na mieste...

     Keďže mailové adresy žien sa ku mne dostali len pár dní pred eventom, nemala som veľa času na objednávanie šiat. Na to som si chcela nechať aspoň 1-dňovú rezervu, aby sa stihlo všetko načas doviezť a nachystať. Takže som ešte v nedeľu robila objednávky šiat a verila, že v utorok už bude všetko v pohode na predajni. O to sa nakoniec postarala PR Betty Molnárová, ktorá vlastní aj veľmi zaujímavý fashion portál Elisette.

   Žiaľ, človek je tvor omylný, resp. mailové servery, a tak sa stalo, že jedna dáma môj mail nedostala, ale skončil u nej v spame. Iný kontakt som na ňu nemala, a tak som si myslela, že mi len nestihla poslať svoje údaje, alebo si donesie vlastné oblečenie. Ďalšiemu problému som čelila v pondelok, kedy sa prihlásila ďalšia záujemkyňa o fotenie, takže som musela okamžite doobjednávať veci v ďalšej veľkosti. Na mieste som preto bola dosť v strese, či všetko dobre dopadne a či budú všetky dámy spokojné.

    Nakoniec hodnotím celý večer ako veľmi potrebnú skúsenosť, a za najdôležitejšie považujem to, že dámy boli s eventom spokojné - aspoň som tak usúdila z ich úsmevov:)

    Ako prebieha fotenie v romantickom štýle? Prečítajte si tu.

 

farebny_typ.jpg

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.