Styling workshop

15b.jpg

    Dlhšie som sa odhodlávala spraviť niečo ako interaktívnu prednášku pre dámy o stylingu a vizáži. Brzdilo ma najmä to, že i keď som mala pripravené veľké množstvo materiálov, radšej jednám s dámami osobne, a na prezentácie pred viacerými nie som až taká zvyknutá. A hlavne, či bude o také niečo záujem:)

     Od začiatku som mala jednu istotu, že som mala v merku miestnosť, kde by sa také niečo dalo spraviť - a to vďaka ZOOT a Výdajni radosti na Štúrovej ulici.

24.jpg

    A na moje prekvapenie sa vypredalo všetkých 10 lístkov. Maximálny počet žien som dala práve na tento počet, aby som mala možnosť venovať sa každej z prítomných dám. A že bolo čo robiť, tak to som sa presvedčila na mieste - tri hodiny času, ktorý som si dopredu určila aj s rezervou, sme pekne vyplnili.

    Na privítanie sme si otvorili prosecco a pripili si na pekný večer. Dámy dostali perá a  14-stranový farebný stylebook s obrázkami a textom ohľadom stylingu, ale aj s tým, že si dámy mohli samy pre seba vyplniť otázky na zamyslenie - čo pre nich krása znamená, čo považujú za krásne, alebo kto pre nich predstavuje symbol krásy.

    K dispozícii boli dámam aj vizážistky z firmy AVON, u ktorých sa mohli nechať dámy skrášliť.

    A čo sa dámy dozvedeli? Typy postáv, podľa čoho sa to určuje, ake strihy jednotlivým typom pasujú, ako vyzerať štíhlejšie, ako oživiť outfit... Potom sme sa venovali farebnej typológii a priamo na mieste som sa pokúšala určiť farebný typ každej dámy. S tým, že som upozornila, že vzhľadom na miesto, svetlo a čas toto nie je na 100% isté. Viac by sa dozvedeli na osobnej konzultácii, ale určite dostali návod na to, podľa čoho majú farby vyberať, čim sa riadiť a na aké doplnky sa orientovať.

    Na akých akciách ma môžete stretnúť, sa dozviete tu.

Foto: Butterfly Creative by Susy

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.