trendy.jpg

        Rok 2018 je už v rozbehu, a tak by bolo zaujímavé zistiť, čo si pre nás módny tvorcovia pripravili na tento rok. Väčšina dizajnérov určuje trendy v predstihu, a tak už v roku 2017 bolo možné postrehnúť, akým smerom sa bude uberať móda.

       Niektoré trendy sú bláznivé, iné si môže dovoliť na denné nosenie aj bežná žena. Vybrali sme pre vás 12 najaktuálnejších.

vianocnebaby.jpg

    Najmä teraz, cez sviatky, som si lámala hlavu nad tým, ako pekne obliecť svoje deti na návštevu alebo za štedrovečerný stôl. Samozrejme, na bežné dni tieto veci neriešim, stačia im rifle a tričko s dlhým rukávom, mikina, a v zime bunda.

   Biele košele mám, ale hľadala som nejaké pekné svetríky. Skúšala som napr. Brendon, kam obyčajne chodím nakupovať detské veci, ale tam mali skôr hrubšie pletené svetre a vesty (ale aj tie mám v zásobe:).

choker2d.jpg

    Pamätáte si na Beverly Hills 90210 a ikonické outfity hlavných predstaviteľov? Vtedy boli populárne výrazné tmavé rúže, mrkvové nohavice či nohavice s vysokým sedom a oversize saká. A nezabudnuteľné obojky, teda chokre.

     Móda sa však periodicky vracia a tak už asi vyše roka slávia svoj comeback práve tieto náhrdelníky. Komu pristanú a aké štýly obojkov môžete nájsť?

bagpin1d.jpg

     Viete, aké sú najnovšie trendy v kabelkách? Minule, keď som hľadala vhodnú kabelku k outfitu, som nad tým rozmýšľala - či už nie sú out kabelky s retro motívom.     

      Momentálne je ťažké vybrať si z ponuky stoviek typov a farieb kabeliek, preto som sa pokúsila nájsť niečo na zahraničných weboch a zorientovať sa. Dobrá správa je, že s potlačou eiffelovky nešliapnete vedľa, a okrem retra za zmienku stoja najmä nižšie uvedené tri druhy...

shoppin.jpg

      Poznáte to – vonku je otrasné počasie, sedíte doma a máte chuť si zashoppovať, ale nechce sa Vám von v tom nečase. Alebo máte nádchu a chcete si len tak zlepšiť náladu. Alebo sa blíži nejaká akcia, na ktorú nutne potrebujete nové šaty a v obchodoch ste nič nenašli. Určite z vám vtedy napadne, či si neobjednať oblečenie z e-shopu, ale možno vás odrádza faktor neistoty – neviete, či vám oblečenie sadne alebo či dostanete presne to, čo ste si objednali. Keďže som už cez internet vyskúšala mnoho nákupov, skúsim Vám v tomto poradiť.

bomber3.jpg

     V móde ožil kúsok známy skôr z 90-tych rokov minulého storočia. Kedy však začal tento typ bundy existovať?

    Kto by povedal, že história bombery sa začala odvíjať už počas 1. svetovej vojny? Bola vyvinutá kvôli zabezpečeniu komfortu pre pilotov. Tí totiž mali otvorené kokpity, a tak museli mať špeciálny odev dostatočne odolný proti pôsobeniu chladu. Tak sa vyvinula klasická kožená letecká bunda.

greenery.jpg

        Na začiatku musím priznať, že zelenú farbu jednoducho nemusím😊 Vo svojom šatníku mám iba dva kúsky v tejto farbe – úzke maskáčové nohavice  a limetkový svetrík. Nosiť zelenú farbu o trochu viac mi napadlo iba počas sledovania Odviate vetrom, kde mala hlavná hrdinka Scarlett O´Hara túto farbu obzvlášť v obľube. I keď u nej to bolo spôsobené aj tým, že mala výrazne zelené oči, čo teda u mňa neplatí:)

podp.jpg

       Úvodom treba asi spomenúť správne použitie výrazu, pretože sa často používa slovo „opätok“, ktorý znamená časť vloženú medzi zadný diel a podšívku. Má za úlohu udržať pätovú časť nohy v správnom postavení, a tým napomáhať k udržaniu správneho tvaru klenby. A podpätok je časť topánky umiestnená pod pätou, ktorá zvyšuje a podopiera pätovú časť nohy.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.