Umenie byť ženou

umenie.jpg

     V pekný dátum 14.4. som sa mala možnosť zúčastniť sa na veľkej konferencii pre ženy v Double Tree by Hilton - Umenie byť ženou, kde som sa stretla s veľmi zaujímavými ženami. Keďže doobeda som mala líčenie na jedno fotenie, stihla som prísť až na obed, aj s líčením v maxikabelke:). 

     Atmosféra mi však neušla, mala som šancu vidieť, ako šikovne sa dá zorganizovať také rozsiahle podujatie. Svoje pritom zohrali aj priestory hotela, ktoré umožnili návštevníčkam vybrať si z viacerých prednášok naraz.

umeniebytyenou.jpg

Spolu s Martinou z akčných žien sme stihli zájsť na jednu prednášku a potom sme už sledovali najmä okolie, kde bolo nielen množstvo stánkov s oblečením, bižutériou, ale aj knihy a ponuky na koučing.

Hneď som zašla za svojou kamarátkou Ivicou, ktorá šije perfektné a hlavne ženské sukne. Ivica má značku Rivica a látky na sukne vyberá naozaj poctivo, preto sa v sukni človek cíti veľmi príjemne a pohodlne.

Poobede sa dalo ešte zapísať na jendotlivé konzultácie, tzv. mentoring, ktorý prebiehal v priestore kaviarne na prízemí hotela. Každý "guru" mal na starosti okrúly stôl s 10 dámami, ktoré mali možnosť dozviedieť sa viac ako na prednáške.

Okrem toho som sa mala možnosť zoznámiť s veľmi inšpiratívnou dámou, Oľgou Bušo (na titulnej fotografii v strede), ktorá minulý rok vyhrala titul Podnikateľka roka. Oľga má obchod so šatami Fashion Guide Slovensko, Lasky kvet a okrem toho ešte veľa iných aktivít.

A čo som mala oblečené?

čierne body: Bonprix za 10 EUR

žltú skladanú sukňu: Orsay za 15 EUR

topánky: Lazzarini za 65 EUR

náhrdelník: Šperky Alexandra za 12 EUR

kabelka: Orsay za 8 EUR

Celková cena outfitu: 110 EUR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK
12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

Príklad e-outfitu:

E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

Semináre stylingu sa konajú v sobotu alebo v stredu doobeda, počet osôb v skupine: 3 - 7

Osobný styling sa uskutoční na základe vzájomnej dohody - prispôsobím sa požiadavke klienta

KONTAKT
Alexandra Vrábelová - stylistka
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.