Spolupráca s akcnezeny.sk

akcnezeny.jpg

    December sa niesol v predvianočnom duchu a dámy z akcnezeny.sk usporiadali predvianočné inšpiratívne stretnutie, kde som mala možnosť vystúpiť aj ja s prezentáciou ohľadom stylingu.

     Bola to úžasná príležitosť, ale samozrejme, mala som aj trému. To však považujem za pozitívnu motiváciu, aby som sa patrične pripravila a aby ma nič nezaskočilo, pretože dôsledná príprava a nachystané materiály a koláže sú 90% úspechu. Našťastie, tréma po pár minútach opadla, a celý večer sa niesol už v príjemnej a pohodovej atmosfére.

   Na vystúpenie som sa pripravila aj z hľadiska vizáže a oblečenia, aby som si neurobila hanbu:) Zvolila som čierne body s krížovou aplikáciou v dekolte a sukňu so zlatou výšivkou z Orsay. Na fotografii to nevidno, ale mala som aj výrazne zlaté náušnice z e-shopu sperkyalexandra.sk - váhala som medzi čierno-zlatými a čisto zlatými, ale vyhrali tie vpravo - zlaté, kvôli väčšej výraznosti v tmavých vlasoch.

   Večer #stastneaveselezeny sa konal v LAB caffee, celkom milom podniku pri Starej Tržnici, bol ako stvorený na podobné akcie, pretože časť podniku bola tvorená pódiom a stoličkami pre cca 40 hostí, kam sme sa akurát pomestili. Akčné ženy pod vedením Martiny Gáborovej a Martiny Beňovej to zorganizovali aj napriek nízkemu rozpočtu na jednotku. Pre dámy bol prichystaný punč a slané pochúťky. Každá okrem toho dostala výbavičku v podobe tašky s logom akčných žien a zaujímavému obsahu - časopis Forbes, nápoj a zaujímavé brožúrky a zľavové kupóny.

    Okrem mňa vystúpilo na podujatí viacero dám so zaujímavými príspevkami - Tamara Gončárová, ktorá vlastní vydavateľstvo Inspira Publishing, Zuzana Jartimová a jej Csontos Studio na web dizajn pre ženy, Zuzana Fecková Ondrišová a jej tvárová joga...

    Vrcholom večera bola tombola s naozaj hodnotnými cenami - za symbolickú cenu 1 EUR sa dal kúpiť lístok. Vyhrať sa dal napríklad mesačný vstup do posilňovne FitCurves, kniha Tami Gončárovej Mamou po 30-tke, nápoje DivasDrink, náhrdelníky Šperky Alexandra, topánky z topankovo.sk, či kartičky s tvárovou jógou... Mne sa podarilo odniesť si švihadlo na skákanie:)

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.