Ako nosiť statement náhrdelník

DSCN0429.jpg

Veľa žien odrádza od kúpy výrazného statement náhrdelníka fakt, že sa obávajú, že ho nebudú mať k čomu nosiť. Myslia si, že takýto kúsok (najmä, ak sú v ňom zakomponované kryštály) sa hodí len na výnimočné príležitosti. Ja by som vám na niekoľkých príkladoch rada ukázala, že aj v bežnom outfite ho môžete využiť. http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2978/blue-royal-dream/cat/166

1. Malé čierne šaty

Náhrdelník dá jednofarebnému outfitu ten správny farebný akcent a výrazný štýl. Tu sa nemusíte báť vziať si akýkoľvek druh a veľkosť náhrdelníka a môžete zaexperimentovať.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/1507/emerald-queen-beauty/cat/166

2. Výrazný top a jednofarebný náhrdelník

Neobávajte sa kombinovať statement níhrdelník s niečím výrazným, napríklad zvieracím vzorom. Kľúčové je však to, aby bol zvyšok outfitu jednoduchý.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/3458/yellow-amazing-drop/cat/195

3. Džínsová košeľa a kryštólový náhrdelník

Spojte športový look rozopnutej denimovej košele s eleganciou žiarivého náhrdelníka, najlepšie strieborného s priehľadnými kryštálmi, dosiahnete tým zaujímavý kontrast

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/3739/black-crystal-comet/cat/166

4. Obyčajné tričko

Obzvláštnite jednoduché tričko s výrazným náhrdelníkom, nebojte sa ani pásikavého vzoru či potlače na tričku. V kombinácii s džínsami dostanete pohodlný outfit na von so šmrncom.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/4026/comet-with-blue/cat/184

5. Jednoduchý pulóver

Pridajte nečakaný prvok do nenápadného pulóvra, najmä, ak je spárovaný s nohavicami alebo sukňou neutrálnej farby.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2490/colorful-summer/cat/171

6. Monochromatický outfit

Dlhé jednofarebné šaty alebo top s rovnakou farbou nohavíc osviežite práve výrazným náhrdelníkom

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/4063/amazing-butterfly/cat/195

7. Biela blúzka

Dodajte výrazný prvok bielej blúzke zapnutej až ku krku... Vyhnete sa tým dojmu upätej sekretárky a bude z vás hneď dáma s iskrou.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2101/colorful-collar-star/cat/166

8. Sivé tričko a neónový náhrdelník

Zaujímavé spojenie je topu sivej farby a náhrdelníka žiarivých farieb...

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2511/pink-blue-bubbles

9. Zjednoťte farbu náhrdelníka s iným kúskom v outfite

Ideálne je prepojiť farebný odtieň náhrdelníka s farbou na sukni alebo na nohaviciach.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2500/red-luxury-jewel

10. Spojte 2 náhrdelníky do jedného

Vezmite dva menšie náhrdelníky a vytvorte z nich jeden veľký statement.

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/2619/pink-royal-collar/cat/166

http://www.sperkyalexandra.sk/detail/4051/golden-glamour-collar/cat/166

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.