Články s výrazom "ASOS"

asos.jpg

     Prvý nákup v ASOS

      Konečne som sa odhodlala na nákup v ASOS-e. Toľko krát som už počula, že sú tam super veci, ale stále sa mi nechcelo objednávať pre mňa dovtedy neznámeho portálu, kde človek ani nevie, ako vrátiť tovar a aké je poštovné.

       Učarovali mi tam šaty s kvetinovou potlačou, takže som nemala na výber:)

     Celý nákup prebehol úplne hladko, všetky úkony urobíte na dobre spravenej stránke intuitívne, hoci je v cudzom jazyku. Pomôckou bol sprievodca veľkosťami, kde som okrem výšky a hmotnosti zadávala dokonca aj typ svojej postavy - že mám napríklad ploché bruško a plnšie boky. Na základe údajov mi potom odporučili veľkosť - že ženy s mojou postavou si väčšinou objednavajú veľkosť 8 alebo 10. Potom bolo aj pri každom produkte napísané, či mi odporúčajú 8 alebo 10 (10 je naša 38 alebo M). Žiaľ, čo som zistila až po doručení tovaru, ani to nepomohlo.

      Vybrala som si šaty s florálnym motívom v hodnote 30 libier a skater sukňu modrej farby (eletric blue) za 15 GBP. Poštovné bolo zadarmo.

      Objednávku som zadávala 20.4. a už 26.4. som ju mala doma. Takú rýchlosť doručenia zo zahraničia som naozaj nečakala.

      Z objednávky som bola trochu sklamaná. Šaty mi boli napriek odporúčaniu veľkosti 10 priveľké - v páse mi odstávali o dobrých 8 cm. Menšia veľkosť by mi ale zase nemusela sedieť v oblasti hrudníka, tam som mala menšiu rezervu. Celkovo tie šaty pôsobili mohutne a široko a materiál bol umelý a krčivý. Siahali mi asi 10 cm pod kolená, čo už sa mi zdalo byť priveľa - modelka na fotografii má síce až 174 cm, ja len 167 cm, ale aj tak to bol veľký rozdiel.

     Sukňa mala krásnu farbu ako na produktovej fotografii, ale strašne elektrizovala, materiál bol úplne tenký a krčivý a dĺžka sukne bola taktiež iná ako na obrázku. Váhala som, či ju vrátiť, ale nakoniec som sa rozhodla, že si ju nechám. Musela som si ju však skrátiť. Šaty som poslala späť.

     Organizovať vrátenie išlo našťastie rovnako jednoducho ako objednávanie, formulár sa dá vyplniť priamo na stránke a následne vytlačiť štítok na zásielku. Tú som podala klasicky na pošte. Poštovné hradí príjemca, čo bolo super, že za poslanie späť som nič neplatila. Aj sa tak stalo - peniaze mi do mesiaca pristáli na účet.

Oblečené mám:

body Bonprix - 10 EUR

sukňa Asos - 17 EUR

sandále Giuliana - cca 24 EUR

kabelka Carpisa - cca 23 EUR

náhrdelník sperkyalexandra.sk - 6 EUR

Celková cena outfitu: 80 EUR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.