Potrebujete vôbec stylistku?

stylistka.jpg

   Na čo vlastne taká stylistka je? Pre koho sú jej služby určené? Nie je to zbytočnosť, keď každý má nejaký svoj štýl a vie, čo si obliecť? Je stylista aj pre bežných ľudí? Koľko stoja služby stylistu?

   Na tieto otázky vám veľmi rada zodpoviem v tomto článku:) Aj to, pre koho sú služby stylistu vhodné a čo môžete získať, keď navštívite takéhoto poradcu v obliekaní...

    Kedy potrebujete služby stylistu?

- keď postávate pred plným šatníkom a neviete čo na seba

- keď sa vám zmenila postava a chceli by ste stále vyzerať dobre

- keď neviete, aké strihy a farby sú pre vás vhodné

- keď si chcete obnoviť šatník, prídete do obchodu a neviete si vybrať

- Keď potrebujete prečistiť šatník a neviete sa rozhodnúť, ktoré veci vylúčiť

    Je stylista drahý?

- nie je - keď si uvedomíte, že za jedny rifle a tričko veci zaplatíte v stredne drahom obchode 50 EUR a nakoniec ich ani nevynosíte, pretože zistíte, že vám nepasujú, tak sa vám táto služba veľmi oplatí

- v akej hodnote sú veci, ktoré nenosíte? Určite vyššej ako 90 EUR

- koľko stojí bežná konzultácia u stylistu? - u iných sa služby pohybujú nad 120 EUR, u mňa za 2-hodinovú konzultáciu zaplatíte 60 EUR

Ako prebieha styling worshop sa dozviete tu.

   Prečo je to u mňa lacnejšie?

- pretože chcem, aby tieto služby boli dostupné pre všetky ženy

- niektoré stylistky vám dajú aj farebnicu, u mňa je možnosť dokúpiť si ju za 20 EUR, stále je to o min. 40 EUR lacnejšie ako u iných

- v prípade, že nebudete mať o kúpu farebnice záujem, nie je problém - tak či tak vám pošlem vaše ideálne farby v digitálnej forme na email

- u mňa navyše zśkate ako darček nahrdelník podľa vlastného výberu (podľa vašej farebnosti) v hodnote 10 EUR

styling sluzby stylisti

  Čo vám za 60 EUR ponúknem?

- určím váš farebný typ

- určíp typ postavy

- určím váš tmavostný kontrast

- ukážem vám ideálne farby na líčenie

- poradím triky pri líčení

- pošlem vám vizualizovaný návrh 1 outfitu

- pošlem vám v digitálnej forme paletku ideálnych farieb

  Čo vám ponúknem za 100 EUR?

- to isté, čo vyššie,

- plus vytriedenie šatníka

- plus ukážem vám ideálne kombinácie oblečenia z vašich vecí

  Chcete ísť na nákupy a poradiť?

- pôjdem s vami s radosťou:)

- hodina nakupovania stojí 30 EUR

- za cca 2 hodiny stihneme nakúpiť základné kúsky, takže zaplatíte cca 60 EUR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.