Články s výskytom slova "Nu skin"

nuskin.jpg

  Pokusy s kozmetikou Nu skin

     V piatok som bola pozvaná na akciu spojenú s prezentáciou galvanicu a výrobkov značky Nu skin. Zároveň som bola požiadaná o krátku prezentáciu o stylingu. Bolo mi potešením prednášať v príjemných priestoroch anti-aging centra v skupinke sympatických dám. Potom som sa stala pozorovateľom zaujímavých pokusov s touto kozmetikou...

nuskin.jpg

Pokus č. 1

Na čistý biely papier sme rozotreli 3 krémy - prvý bol krém Rejuvenating cream od Nu skin, druhým krémom bola Nivea a tretím krémom Indulona.

Počkali sme hodinu, ako budú krémy reagovať. Na druhom obrázku je vidno, ako sa prvý krém od Nu skin krásne vpil do papiera a ostatné krémy ostali na povrchu. Predstavme si namiesto papiera našu pokožku. Ktorý krém sa bude najlepšie vstrebávať? Vychádza mi, že najlepší bude asi ten od Nu-skinu.

pokus_make-up.jpg

Pokus č. 2

Do troch pohárikov s vodou sme primiešali tri rôzne make-upy a čakali, čo sa stane.

Prvý bol MAC, druhý Rimmel Stay matte a tretí make-up od Nu skin Advanced liquid finish. Po chvíli bolo vidieť, že zatiaľčo sa prvé dva make-upy vo vode vôbec nerozpustili, tretí Nu skin sa pekne zmiešal s vodou.

Navyše, ak sme do pohárov ponorili lyžičky, prvé dve boli umazané a tretia pekne čistá. Z toho vyplýva, že zloženie make-upov od Nu skin obsahuje vo vode rozpustné zložky, ktoré našu pleť nebudú namáhať ani poškodzovať.

pokus.jpg

Pokus č. 3

Tretím pokusom bol experiment z roku 2009, kedy vložili dve sušené marhule do roztokov.

V prvej fľaške bola kyselina hyaluronová (NaPCA) a do druhej sa naliala voda. Kyselina hyalurónová urobila s marhuľou doslova zázraky - napla sa a zostala neporušená. Vo vode sa postupne rozpadla.

No čo, dámy, prijali by sme podobné čary s našou pokožkou?:) Ja som si sprej NaPCA už kúpila a je príjemne osviežujúci a využijem ho najmä v lete.

Ak by ste mali záujem o produkty, môžete cez facebook kontaktovať príjemnú distribútorku Katarínu Koníčkovú Mikuškovú.

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.