Prezentujte sa na úrovni

koláž_akcnezeny.jpg

      Viaceré z nás túžia aspoň raz zažiť premenu - nechať sa krásne nalíčiť, spraviť chic účes, vybrať si pekné šaty a nafotiť sa u profesionálneho fotografa. A obzvlášť tie, ktoré potrebujú svojimi fotografiami prezentovať alebo propagovať svoj biznis.

    A tak sa vďaka akčným ženám uskutočnil v januári event, kde malo možnosť 8 šikovných dám zažiariť. A ja som mohla byť pri tom ako stylistka, ktorá prítomným dámam radila, v ktorých outfitoch z dielne Fashion Guide budú vyzerať najlepšie - podľa ich postavy a farebného typu.

fotenieKosicka1.jpg

Hneď v úvode nás v ateliéri privítala Martina Beňová z akčných žien, a všetky sme si pripili výborným šampusom (až na šoférky a jednu budúcu mamičku:). K dispozícii boli aj super chlebíčky z firmy Chlebíčkovo.

Za fotoaparátom stála príjemná fotografka Juli Held a ja som sa tešila, že zatiaľčo sa dámy pripravovali u vizážistov a hair-stylistov z DNJ beauty & style (tentoraz som nelíčila ja), mala som možnosť postaviť sa pred objektív aj ja. Fotografia - momentka je z fotoshootingu, ktorý šikovne zachytila Martinka, tie od Juli sú nižšie:)

Celá akcia trvala 4 hodiny, ale stihlo sa naozaj veľa, pretože dámy sa chceli na fotenie dôkladne pripraviť, čo sa aj podarilo. A výsledok môžete vidieť v koláži na začiatku článku.

Bol tam aj výborný príklad na farebnú typológiu - jedna dáma bola tlmené leto (v koláži posledný rad v strede, hneď vedľa mňa:) a najprv sa chcela fotiť v čiernom outfite, čo sa mi nepozdávalo. Škoda, že tie fotografie nemám k dispozícii. Potom si outfit vymenila a obliekla si šaty svetlomodrej farby, v ktorých doslova zažiarila a omladla.

Hneď prvá dáma v koláži bola typická teplá jeseň, čiže ideálne by boli pre ňu farby jesene ako červená, oranžová, žltá, zelená či hnedá, ale zvolila si tieto šaty, kvoli peknému strihu. Výsledok sa celkom podaril, ale myslím, že by vynikla viac v šatách farby burgundy, ktoré tiež mala na sebe, ale taktiež nemám tie fotografie k dispozícii.

Mrzelo ma, že som nevedela nájsť úplne vhodné šaty pre každú z dám, to by sa asi ani technicky nedalo zrealizovať pre každý typ postavy, veľkosť či farebný typ. A to už nehovorím o štýle - že nie všetky sa budú cítiť dobre v šatoch s romantickým nádychom alebo púzdrových šatoch.

Ak máte o podobnú akciu záujem aj vy, prihláste sa u mňa, asi budeme ešte niečo podobné organizovať s akcnezeny.sk:)

Ako prebiehalo druhé profesionálne fotenie? Prečítajte si tu.

 

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.