Milé dámy,

túžite vyzerať ešte pôvabnejšie a zistiť, čo vám pristane?

Tu je moja ponuka pre vás:

sasa2.jpg

KONZULTÁCIA CEZ SKYPE

     Dohodneme si konzultáciu cez skype - program, ktorý si ľahko stiahnete do počítača (tu). Z pohodlia domova ma môžete sledovať a komunikovať a poradiť sa ohľadom stylingu, vizáže alebo farieb.

      Dĺžka konzultácie - 30 minút

      CENA - 30 EUR

vallecontinental.jpg

OSOBNÝ STYLING u mňa:

- určenie typu postavy  a vášho osobného štýlu

- odporučenie správnych strihov na vašu postavu

- zaradenie do jedného zo 12 farebných typov na základe šatkovej metódy

- určenie vašich najvhodnejších farieb a kontrastov

CENA: 60 EUR

vallecontinental1.jpg

OSOBNÝ STYLING + ŠATNÍK u vás:

- určenie typu postavy a definovanie vášho štýlu

- určenie vašich najvhodnejších farieb

- triedenie šatníka a tvorenie vhodných kombinácií

- zoznam vecí, ktoré vám chýbajú

CENA: 100 EUR

shopp.jpg

NÁKUPY SO STYLISTOM

- unavuje vás už starý šatník a nemoderné veci?

- potrebujete nakúpiť veci, ktoré sú in a pristanú vám?

- chcete poradiť pri nakupovaní?

- chcete vedieť, v čom budete vyzerať dobre?

CENA: 30 EUR/hod.

revizia_satnika.jpg

VYVETRAJ ŠATNÍK

- 15 zadaní pre akčné dámy, ktoré sa neboja výziev a chcú sa pohrať s oblečením!

- každý druhý deň dostanete mail s úlohou a postupne ich plníte (napr. použite v outfite zaujímavú kabelku)

- fotografie outfitov môžete publikovať v uzavretej skupine na facebooku Vyvetraj šatník, kde získate aj spätnú väzbu na svoje outfity

CENA: 10 EUR

Referencie:

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky, by som zrejme nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéry farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

Nielen mladý človek sa môže zaujímať o módu, myslím si, že aj dámy po 60-tke môžu vyzerať dobre. Pri mojom povolaní je dôležité ako vyzerám a ako pôsobím na ľudí. Preto som rada, že sa mám s kým poradiť pri výbere a nákupe oblečenia, a je na nezaplatenie, keď mi niekto nestranne poradí. Navyše, aj správny make-up dokáže vyzdvihnúť to, čo je na žene pôvabné, a tak oceňujem, že aj výber a aplikáciu kozmetiky môžem odkonzultovať so Sašou.

Zlatica Mikulayová realitná maklérka

So Sašou sme podobné farebné typy a rovnaké farby nám aj pasujú, takže pri spoločnom nakupovaní siahame po rovnakých farbách. Čo sa týka strihov, je to iné, niekedy si nie som istá výberom, a preto oceňujem jej ochotu, že mi kedykoľvek poradí. A páči sa mi jej proaktívny prístup - keď vidí nejaké šaty, ktoré by mi pasovali, pošle mi link. A rozhodne nevyzerá na to, že má 4 deti, takže asi niečo na tom stylingu bude:)

Danica M. právnička

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.