Statement náušnice namiesto náhrdelníkov

modre_nausnice.jpg

   Po boome so statement náhrdelníkmi prichádza ako nový trend upriamiť pozornosť viac na iný druh bižutérie, a to výraznejšie náušnice. Začali sa nosiť tzv. statement náušnice, ktoré sú neprehliadnuteľné.

   A akými štýlmi sa môžete pri výbere inšpirovať a ako tieto náušnice farebne kombinovať? Kde si môžete online zakúpiť tie najkrajšie náušnice? Prečítajte si v článku....

Momentálne sú stále in visiace náušnice so strapcami a veľmi zaujímavé kombinácie vznikajú s použitím vlepených kryštálových kamienkov a pripnutého strapca, aké vyrába napríklad Elisha Fox. Sú síce cenovo drahšie (od 40 EUR), ale ak si vyberiete kúsok, ktorý vám farebne pôjde k rôznym druhom oblečenia, oplatí sa investovať aspoň do jedného kúsku. Na párty určite zažiarite.

Ďalšou kombináciou je spojenie sujtášovej techniky so strapcom zdobeným kovovým kaplíkom. Nájdete ich napríklad na Sashe.sk a cena sa pohybuje od 10 EUR do 50 EUR. Mne sa zapáčila tvorba EmElArt a za takéto krásne kúsky som zaplatila iba 10,50 a 11,90 EUR. Navyše, môžete si zvoliť, akú farbu by ste chceli, a táto šikovná hand-made tvorkyňa vám ich vyhotoví na mieru.

sujtasove nausnice

In sú aj kvetinové motívy a farebné spojenie kvetov a listov, kde sa využívajú aj iné materiály, ako napríklad plast. Náušnice tohto typu som ešte nevyskúšala, takže neviem povedať, či nie sú príliš ťažké na nosenie. Každopádne, na mňa je už táto zmes farieb, lesku, kamienkov a kvetiniek priveľa:).

listove nausnice

Oveľa štýlovejšie je spojenie jedného väčšieho brúseného kamienku a strapca, ktoré sú zladené v rovnakej farbe. Môžete si ich zakúpiť už za 7,70 EUR na stránke Šperky Alexandra. Ja ich zvyknem nosiť skôr na večer alebo na nejakú významnejšiu príležitosť.

strapcove nausnice s krystalom

Nemôžem nespomenúť aj čisto strapcové náušnice, ktoré sú asi najlahšou variantou - buď ide o jednoduché dizajny ako strapec v zlatom kaplíku zavesený na háčik, alebo sú to kombinácie troch strapcov nad sebou. Ja som siahla po naozaj výraznejšej alternatíve a keď chcem dodať outfitu nejaký akcent (naprkíklad keď si oblečiem čierny top a farebnú sukňu), siahnem po takýchto dlhých kúskoch. Opäť ich nújdete na stránke Šperky Alexandra.

strapcove nausnice

Mimoriadne obľúbené sú dnes aj náušnice tvorené z troch guličiek omotaných povrázkom. Takto môžu vznikať taktiež rozličné kombinácie, nielen v jednej farbe, ale aj spojením troch rôznych farieb. Výhodou je, že sú ľahučké a určené na denné nosenie, takže ak netúžite po veľkej dávke extravagancie, ale chcete oživiť outfit, môžete zvoliť takýto kompromis.

Ešte krajšou variantou sú podobné náušnice, ale odlišujú sa tým, že namiesto povrázka majú okolo guličiek omotanú hodvábnu šnúrku, takže sú lesklé.

gulickove nausnice

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.