revizia_satnika.jpg

Milé dámy,

rady experimentujete s oblečením?

Chcete vyskúšať nové spôsoby obliekania?

Chcete vyjsť zo svojej komfortnej zóny?

Túžite prevetrať svoj šatník?

Je tu hra VYVETRAJ ŠATNÍK!

Ako to celé prebieha?

- prihlásite sa cez formulár nižšie, pošlem vám údaje k platbe - platí sa prevodom na účet

- e-mailom vám pošlem 1. zadanie, budete ich dostávať každý druhý deň (bude to časť oblečenia, nejaký prvok alebo farba, ktorú máte použiť v outfite, alebo to môže byť štýl či téma, na ktorú by ste mali vymyslieť outfit)

- spolu bude 15 úloh počas 1 mesiaca - začať môžete kedykoľvek

- zadania budú tvoriť dostupné veci (žiadne extrémy), ktoré ma väčšina žien v šatníku

- inšpiráciu nájdete potom na mojej stránke - ku každému zadaniu je vytvorená spracovaná téma s fotografiami, na ktorú dostanete link

- v outfite sa odfotíte a môžete postnúť v uzavretej skupine na facebooku Vyvetraj šatník (nie je to podmienka)

- ideálne je pridávať vašu fotografiu každý druhý deň, ale nemusíte to dodržať, ak niečo nestihnete, môžete si to posunúť o pár dní

- počet miest je obmedzený - max. 10 žien

Čo z toho budete mať?

- dobrý pocit, keď zvládnete vytvoriť všetky outfity

- vaše obzory sa rozšíria o nové informácie zo stylingu (každá téma je profesionálne spracovaná)

- vyskúšate si nové kombinácie

- dostanete spätnú väzbu od profesionálneho stylistu

CENA: 10 EUR (dĺžka trvania - 1 mesiac)

Keď sa prihlásite, do e-mailu Vám pošlem údaje k platbe - po zaplatení vám mailom príde prvé zadanie k hre.

Budem sa tešiť na vaše nápadité outfity,

 Alexandra Vrábelová
    professional fashion stylist

Prihláška na hru Vyvetraj šatník!

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.