fotosasa.jpg

Imidž zamestnanca je súčasťou imidžu firmy

Predstavu o podniku tvoria komunikačné komponenty ako napr. logo, farby, ktorými sa firma prezentuje, reklamné predmety, web stránka.

Do tohto firemného štýlu, tzv. corporate identity patria aj schopnosti a zručnosti zamestnancov, ich verbálna a neverbálna komunikácia, ale aj oblečenie a celkový vzhľad.

 

Ponuka seminárov a workshopov pre firmy:

Chcete pre svojich zamestnancov pripraviť zaujímavý event?

Chcete ich v rámci teambuildingu prekvapiť aktuálnou témou o stylingu?

Chcete, aby vaši zamestnanci dotvárali vašu firemnú kultúru a obliekali sa na úrovni?

Chcete, do vašej spoločnosti zaviesť dress code na vyjadrenie rešpektu voči zákazníkom a vlastnej firme?

 

Prednášky a praktické workshopy na témy:

- základy farebnej typológie + typy postáv

- spoznajte svoj štýl a strihy pre vašu postavu

- biznis etiketa

- vytvorte si kapsulový šatník

CENA: dohodou (dĺžka trvania cca 2 hodiny)

 

Certifikáty:

2016 - Professional fashion stylist - 3 Colours Rule Styling Academy

2017 - Professional colour stylist - 3 Colours Rule Styling Academy

2017 - Be a personal stylist - Italian E-learning Fashion School

2017 - Akreditovaný kurz vizážistiky Beauty & Education s.r.o.

2018 - Wardrobe stylist - 3 Colours Rule Styling Academy

 

Skúsenosti:

- workshop pre Partners Group v roku 2020 v hoteli Holiday Park Orava 

- workshop pre IBM Slovensko s.r.o. v roku 2020

- prezentácia na podujatí v roku Profesia days 2020

- prednáška na podujatí Mamy v Pohode v roku 2019

- spíkerka na Interbeauty na jeseň v roku 2018

- prezentácia na podujatí Rodinné leto 2018 v hoteli Remata

- prezentácia na podujatí Rodinné leto 2017 v hoteli Holiday Park Orava  

- prednáška na evente Akčných žien

- praktický workshop pre Poradca podnikateľa v Žiline

- vlastný workshop Spoznaj svoj štýl v priestoroch ZOOT

KONTAKTNÝ FORMULÁR

SLEDUJTE MA


             


NOVINKY MAILOM

E-BOOK


12 trikov ako vyzerať štíhlejšie

PRÍKLAD E-OUTFITU:


E-outfit je vizualizovaný návrh oblečenia vytvorený na mieru pre vás (podľa vašej postavy a farebného typu) v grafickom programe. Skladá sa z vecí zo slovenských e-shopov, kde si ich môžete aj zakúpiť. So žiadnymi nemám dohodu, takže som pri výbere oblečenia objektívna:)

REFERENCIE


Na stretnutie so Saškou som sa veľmi tešila a z osobného stylingu som odchádzala nadšená. Hoci som Sašku dovtedy osobne nepoznala, stretnutie s ňou bolo ako stretnutie s kamarátkou, s ktorou sa spolu rozprávame o móde a o štýle. Dozvedela som sa množstvo nových informácii, hlavne som vďačná za to, že viem, aké farby mi pristanú a aké strihy voliť, aby som vyzdvihla to, čo vyzdvihnúť treba. Ako veľký bonus vnímam i to, že Saška zašle zhrnutie celého stretnutia e-mailom, a tak sa nemôže stať, že by som na niečo dôležité zabudla. Veľmi sa mi páči i to, že som dostala e-outfit spolu s linkami slovenských eshopov, kde dané kúsky zoženiem. Ak budem potrebovať niečo dokúpiť, určite si z e-outfitu vyberiem. Ďakujem za tento veľmi príjemný ženský deň

Miroslava Kilianová

Ja nie som veľmi nákupný typ... ale Saška ma zachránila, pomohla mi vybrať šaty na fotenie, ktoré mi aj napriek mojej postave perfektne sadli, a bola som so sebou veľmi spokojná. Saška je veľmi milá a ochotná a profesionálne poradí a vyberie vám presne na mieru to, čo sa vám hodí... určite odporúčam - aj ja ju ešte využijem:)

Zuzka Kuchárová recruiterka

So Saškou bolo výborne, bola to taká babská dvojhodinka. Je veľmi milá, má krásny ateliér. Určila mi farebný typ, farby a odtiene, ktoré sa mi hodia, prešla so mnou štýly, typ postavy a strihy. Vypočuje a potom profesionálne poradí.

Bianka Kováčová biochemička

Mala som tú česť stretnúť pani Sašku. Bola veľmi milá a príjemná, vie veľmi dobre poradiť. Nakoľko aj ja mám praktické skúsenosti s outfitmi, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé a obohacujúce. Je veľký odborník v oblasti poradenstva strihov a farieb a vyskladania šatníka. Vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem!

Dena Danihelová shop assistent

Chcem Vám poďakovať za Váš čas a určenie farebného typu, typu postavy a tváre a toho, čo mi najlepšie pristane. Tie odtiene farieb, ktoré mi vyšli sú nádherné. Mám iba pár kúskov oblečenia v takých farbách, ale sú to práve tie, v ktorých sa cítim žensky a krásne. Predtým som si ani neuvedomovala, že to je práve tou farbou oblečenia. Páčia sa mi aj outfity, ktoré Ste mi navrhli. Prajem všetko dobré a veľa ďalších spokojných klientiek. 

Lucia P.

Farebná typológia. Z počutia známy pojem, ale až keď som videla Saškin príspevok som si povedala, že chcem vedieť o tom viac. Saška mi vo svojom ateliéri ukázala, ktoré farby vyzdvihujú a ktoré potláčajú moju tvár. Zistila som, že človek aj intuitívne siaha po tom, čo sa mu hodí. Ale bez Sašky by som nezistila, že je ešte aj niekoľko ďalších odtieňov, ktoré môžem doplniť do šatníka. A už som si aj zopár kúskov utekala dokúpiť!

Čas strávený v Saškinom ateliéri farieb sa vyplatil. Diskutovali sme, hľadali, porovnávali, primeriavali. Taký čas pre ženy. Odchádzala som spokojná a pripravená byť ešte krajšou. Ďakujem Saši.

Martina K. Bratislava

Byť atraktívnou neznamená len mať ideálne miery, či tváričku ako bábika. Atraktivita je fenomén, ktorý sa dá pomocou vhodného stylingu vyskladať natoľko sofistikovane a prirodzene, že s údivom zistíme, aká je každá z nás krásna. Poznať pravidlá stylingu vám umožní vždy elegantná mláda dáma a šikovná stylistka Alexandra. Pomôže vám zregenerovať sebavedomie a odhalí vašu jedinečnosť.

Lenka Radačovská psychologička

KONTAKT


Alexandra Vrábelová
osobný styling
0949 828 609
alexandra@stylist.sk

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.